Přehled aktualizací Pár slov úvodem Vznik a vývoj kolejiště Stavba diorámat Minirecenze vozů Rady a návody Patinování vozidel a budov Články a recenze Zápisky od roku 2006 Reportáže z akcí a cest Videozáznamy modelové železnice Často kladené dotazy Sekce věnovaná trati Trutnov - Žacléř Fotodokumentace železničních zařízení Smíšená fotogalerie s železniční tématikou Přehled plánovaných akcí Ankety Tapety na plochu, panoramatická pozadí za kolejiště... Zanechte vzkaz v knize návštěv Kontaktní informace Partnerské stránky
KONTAKT
Moje e-mailová adresa je (poněkud rébusově řečeno) názevstránek•rybanakyselo•českyfree•tečka•českádoména. To pro případ, že byste mi chtěli poslat zprávu s přílohou. Holý text je ale možno poslat i přes formulář číslo 1 níže. Ocením, když se při posílání vzkazu podepíšete. Je to slušnost. Často mi totiž chodí vzkazy bez podpisu a člověk pak ani neví, jak má tazatele oslovit.
Chcete-li mi poslat e-mail, použijte pro odeslání tento formulář č. 1. Upozorňuji na správné vyplnění Vaší adresy pro zpětnou komunikaci.

Chcete dostávat oznámení o novinkách? Vyplňte správnou adresu a odešlete formulář č. 2. Pole "Vzkaz" použijte pro vyplnění svého celého jména.

TopList